Проекти
Майстерні

Ми завжди відкриті для спілкування зі студентами та викладачами і заохочуємо відвідування репетицій творчої майстерні. Якщо ви відчуваєте потребу поринути у світ справжньої музики, запрошуємо вас прийняти участь у наших проектах.
Image

Творчі конкурси пошуку молодих талантів зі студентського середовища

Вокальний
конкурс

Творча майстерня «Джазичник» об’являє конкурс вокалістів з метою виявлення талановитих музичних виконавців серед університетської спільноти.

Переможці конкурсу будуть мати можливість не тільки брати участь у численних заходах та проектах творчої студії, але й втілити свою мрію та розпочати професійну кар’єру вокального виконавця.

Заявка на участь
Детальніше про конкурс

Умови участі

У відкритому вокальному конкурсі студії «Джазичник» можуть брати участь студенти і педагоги КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших вищих навчальних закладів країни незалежно від статі та віку. Представити свої таланти можуть як виконавці аматори, так і професійні виконавці з досвідом публічних виступів.

Організація

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на сайті. Слід також мати фонограму акомпанементу. Виступи будуть проходити у репетиційній залі творчої майстерні «Джазичник». Вдалих вам виступів та бажаних перемог!

Конкурс
інструментальних виконавців

Творча майстерня «Джазичник» пропонує прийняти участь у конкурсі гри на музичних інструментах. Конкурс проходитиме у відкритій і дружній атмосфері без вимогливого журі, але ви завжди можете розраховувати на компетентну оцінку вашої майстерності.

Переможці зможуть брати участь у проектах та заходах студії як музиканти, а можливо навіть створити свій власний колектив на базі творчої студії.

Заявка на участь
Детальніше про конкурс

Умови участі

У конкурсі інструментальних виконавців студії «Джазичник» можуть брати участь студенти та викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших вищих навчальних закладів незалежно від статі, віку та наявності професійного бекграунду.

Номінації

  • фортепіано,
  • струнно-смичкові інструменти,
  • духові інструменти,
  • ударні інструменти, перкусія,
  • гітара, бас-гітара.

Організація

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку. Виступи будуть проходити у репетиційній залі творчої майстерні «Джазичник».

Сценічні інструменти

Для виступів конкурсантів ми надаємо клавішні, ударні та перкусійні інструменти. Інші індивідуальні інструменти повинні бути забезпечені самими учасниками конкурсу.

Жіночий образмолоді майбутнього

Жіночий образ
молоді майбутнього

Жіночий образ «Дзиґи»

Творча майстерня «Джазичник» пропонує вам взяти участь у конкурсі-відборі жіночого образу молоді майбутнього «Дзиґа».

Переможниця конкурсу стане обличчям бренду студії у піар компаніях та творчих і просвітницьких проектах.

Заявка на участь
Детальніше про конкурс

Історія виникнення

Джерелом саме такої назви конкурсу став сценарій мюзиклу «JAZZYчник» – медіа мюзиклу нової просвітницької ери з фентезійним сюжетом та глибоким філософським змістом, прем’єра якого планується у цьому році як театральна постанова, а також як художній музичний фільм. Головна героїня мюзиклу - дівчина на ім'я Дзиґа є втіленням молодої сучасної талановитої жінки, яка з надією і оптимізмом дивиться у майбутнє та своїм талантом, намірами і справами намагається зробити цей світ кращим. Ми шукаємо дівчину, яка була б наочним відображенням героїні мюзиклу.

Умови участі

До конкурсу жіночого образу Дзиґи можуть подати свою кандидатуру представниці прекрасної половини студентської спільноти КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших вищих навчальних закладів країни віком до 40 років. Типаж значення не має.

Організація конкурсу

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на сайті. Після реєстрації слід надати фотографії. Очні зустрічі та бесіди проходитимуть у репетиційній залі творчої майстерні «Джазичник».

Чоловічий образмолоді майбутнього

Чоловічий образ
молоді майбутнього

Чоловічий образ «Джазичника»

Творча майстерня РадіоБенду Олександра Фокіна запрошує взяти участь у конкурсі-відборі чоловічого образу молоді майбутнього «Джазичник».

Переможець конкурсу стане обличчям бренду студії у піар компаніях та творчих і просвітницьких проектах.

Заявка на участь
Детальніше про конкурс

Історія виникнення

Назва конкурсу з’явилася завдяки однойменному проекту «JAZZYчник» - медіа мюзиклу нової просвітницької ери з фентезійним сюжетом та глибоким філософським змістом, прем’єра якого планується у цьому році як театральна постанова, а також як художній музичний фільм. За сюжетом головний герой мюзиклу Джазичник, мандрівник у часі й просторі, несподівано опиняється на концерті джазового оркестру та його солістки Дзиґи. Протягом вистави Джазичник змушує замислитися усіх присутніх про надважливі для кожного з нас та усього людства речі: про життєствердну природу та силу музики і як вона може врятувати світ.

Умови участі

До конкурсу чоловічого образу Джазичника можуть подати свою кандидатуру молоді чоловіки - студенти КПІ імені Ігоря Сікорського та інших вищих навчальних закладів країни віком до 40 років. Типаж значення не має.

Організація

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на сайті. Після реєстрації слід надати фотографії. Очні зустрічі та бесіди проходитимуть у репетиційній залі творчої студії.

Майстер-класи

Вокальна джазова майстерність

Творча майстерня «Джазичник» створена на базі легендарного оркестру «РадіоБенд Олександра Фокіна», який славиться школою виконавської майстерності та величезним досвідом джазового співу.

Пропонується унікальний шанс перейняти секрети джазового вокалу та імпровізації, вдосконалити свою вокальну майстерність.

Заявка на участь
Детальніше про майстер-клас

Умови участі

Прийняти участь у майстер-класах можуть студенти та педагоги КПІ ім. Ігоря Сікорського, які мають досвід джазового чи естрадного вокалу.

Організація

Для участі слід подати заявку на сайті. Майстер-класи будуть проходити у репетиційній залі творчої майстерні «Джазичник».

Майстерність гри на музичних інструментах

Ви вже займаєтесь музикою і вважаєте себе творчою одиницею, але хотіли б вдосконалити свою майстерність?

Творча студія «Джазичник» пропонує взяти участь у майстер-класах гри на музичних інструментах та отримати поради від дійсних віртуозів своєї справи, що неодмінно виведе вашу майстерність на зовсім інший рівень.

Заявка на участь
Детальніше про майстер-клас

Умови участі

Прийняти участь у майстер-класах можуть студенти та педагоги КПІ імені Ігоря Сікорського, які мають певні навички та досвід гри на музичних інструментах.

Організація

Для участі слід подати заявку на сайті. Майстер-класи будуть проходити у репетиційній залі творчої майстерні «Джазичник».

Спільні проекти з факультетами та науковими кафедрами КПІ

Сертифікатна програма «Аудіо-продюсування» за дуальною формою освіти

«РадіоБенд Олександра Фокіна» спільно з кафедрою акустичних та мультимедійних електронних систем факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського започаткував нову сертифікатну програму «Аудіо-продюсування».

Унікальна для України та Європи освітня програма планує випускати спеціалістів найвищого рівня у сфері продюсування музичних проектів будь-якої складності та напрямку.

Детальніше про проект

Аудіо-продюсування, як предмет навчання, необхідний для опанування можливостей генерування нових ідей при безпосередньому створенні сучасної продукції аудіозапису з метою постійного поповнення багажу культурної та інтелектуальної спадщини нації.

Мета навчання: підготовка висококваліфікованих фахівців, які отримають спеціальні теоретичні та практичні знання, вміння та навички, які дозволять почуватися вільно у надскладних процесах на стику творчої та технічної складових при створені аудіо продукції, навчитися попередньо «чути» звукову модель майбутнього креативу, вміти через послідовне використання складних технологічних ланок обробки звуку втілити його у реальне звучання. Попередній та прикінцевий фактори мають «на виході» співпасти один до одного. Тільки тоді поставлене перед аудіо продюсером завдання вважається виконаним.

Результатом навчання має стати можливість самостійно генерувати або разом із замовником розробляти звукову модель готової продукції, підбирати творчих та технічних виконавців, організувати процес аудіо запису та подальшої обробки і мікшування записаного матеріалу аж до готової продукції.

Слухачами сертифікатної програми «Аудіо-продюсування» можуть стати як студенти освітніх програм «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації та «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і зовнішні слухачі, які пройдуть комплексне тестування з перевірки базових знань за вищевказаними освітніми програмами. Сертифікатна програма розрахована на студентів магістерського рівня вищої освіти денної форми навчання.

Навчання дисципліні відбувається у студійних та апаратних умовах, наданих технічною базою «РадіоБенду Олександра Фокіна» у приміщенні творчої студії «Джазичник».